Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Szkolenia ustawiczne

Szanowni Państwo,

Przeglądają Państwo stronę internetową Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w zakładce „szkolenia ustawiczne”. W tym właśnie miejscu odnajdą Państwo propozycje szkoleń na kolejne lata  (w tym ich wykaz, formę i adresatów), przygotowaną przez Dział Szkoleń KSSiP. Aktualne terminy szkoleń oraz daty zapisów są podawane na bieżąco w zakładce „aktualności” na stronie głównej KSSiP oraz na kontach Platformy Szkoleniowej KSSiP.

Planujemy nie tylko szkolenia objęte harmonogramem szkoleń, ale również szereg dodatkowych inicjatyw, które mają ubogacać przygotowaną ofertę. Systematycznie będziemy przekazywać Państwu informacje w tym zakresie.

Ufamy, że te właśnie propozycje znajdą Państwa uznanie. W Dziale Szkoleń chcemy tworzyć przestrzeń do rozwoju merytorycznego pracowników sądownictwa powszechnego oraz powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury, a ponadto tworzyć, oczywiście z Państwa udziałem, odpowiedni czas do dyskusji merytorycznej i rozwiązywania problemów związanych z wykonywanymi zawodami.
 

Aktualności szkoleniowe

Wykaz szkoleń stacjonarnych

Wykaz szkoleń online

Wykaz szkoleń online nagrywanych do ponownego odtworzenia

Wykaz webinariów

Data publikacji: 
2013-07-18 11:30
Data wytworzenia: 
2013-07-18 11:24
Ostatnia zmiana: 
2023-02-01 11:12
Autor zmiany: 
Rafał
Jędrzejowski