Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Strona główna

Strona główna

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie zaprasza do korzystania z nowoczesnego obiektu noclegowego jakim jest Dom Aplikanta.

Lokalizacja blisko centrum Starego Miasta, nowoczesne wnętrza oraz miły i zawsze pomocny personel sprawiają, że Dom Aplikanta to miejsce, do którego chętnie się powraca.

Obiekt niemający w Krakowie odpowiednika w swoim charakterze z powodu tak dużej liczby komfortowo wyposażonych pokoi jednoosobowych w bardzo przystępnej i stałej cenie, które zapewniają całkowitą prywatność dla gości przyjeżdżających w celach szkoleniowych oraz służbowych.

Starannie dobrana kolorystyka obiektu, jednocześnie różna na każdym piętrze, do wyboru według Państwa upodobań sprawi, że każdy pobyt  u nas wywoła szereg pozytywnych wrażeń.

Naszym Gościom oferujemy poziom obsługi i wygody osiągalny w obiektach o wysokim standardzie.

Nasze motto:

„Jesteśmy po to, aby jak najlepiej zrozumieć i spełnić Państwa oczekiwania oraz żeby dzięki naszym staraniom mogli Państwo bardziej efektywnie realizować swoje cele podczas pobytu w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury i w  pięknym mieście Krakowie”.

 

Data publikacji: 
2020-01-17 13:40
Data wytworzenia: 
2020-01-17 13:40
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2022-05-02 10:52
Autor zmiany: 
Piotr
Woicki