Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Pokoje

POKOJE W DOMU APLIKANTA

Pokój jednoosobowy typu SGL

Kameralny, wygodny i jednocześnie przytulny pokój, urządzony w klasycznej i ciepłej kolorystyce, zapewnia wszystko to, co niezbędne do spędzenia udanego pobytu w Krakowie.

Idealny wybór zarówno dla osób w podróży służbowej, jak i dla indywidualnych turystów, którzy pragną odpocząć po ciężkim i męczącym dniu pracy lub zwiedzaniu miasta oraz mają na względzie stronę finansową.

Każdy pokój wyposażony jest w:

- komfortowe pojedyncze łóżko;

- dyskretne oświetlenie – idealne dla gości, którzy przed snem lubią przeczytać kilka rozdziałów ulubionej książki;

- szafa wnękowa;

- duże okno;

- stolik z krzesłami, wyposażony w dodatkową lampkę stołową, dającą światło nie męczące wzroku, dobraną dla gości pracujących nawet późnymi porami;

- porcelanę (kubek, talerzyk)

- indywidualnie sterowana klimatyzacja;

- telefon wewnętrzny;

- Wi-Fi

- zamek na kartę zbliżeniową;

 

Dzięki indywidualnej  i  funkcjonalnej  łazience możliwe są długie, odprężający prysznice.  Na wyposażeniu znajduje się: toaleta umywalka, kabina prysznicowa, duże lustro, komplet ręczników oraz suszarka do włosów.

Pokoje typu SINGLE mają 13 m2 powierzchni

 

 

Pokój dwuosobowy typu TWIN

Elegancki standardowy pokój 2-osobowy o niestandardowych rozmiarach, łączący w sobie jednocześnie nowoczesność i ekonomiczne rozwiązania tworząc wyważoną całość.  Elementy wyposażenia pokoju mają na celu zapewnienie gościom relaksu i harmonii.

Pokój stworzony z myślą o osobach podróżujących wspólnie z osobą towarzyszącą, szukających spokojnego wypoczynku, jak również dla pojedynczych gości ceniących większą swobodę. Można powiedzieć, że jest to idealne miejsce na dłuższy wypoczynek , ale także na krótki pobyt biznesowy.

Każdy pokój wyposażony jest w:

- 2 wygodne łóżka o wymiarach 90/200

- 2 szafy wnękowe;

- panoramiczne okna sięgające od podłogi do sufitu sprawiające, że pokój jest w naturalny sposób doświetlony;

- lustro;

- stolik z krzesłami;

- indywidualnie sterowana klimatyzacja;

- telefon wewnętrzny;

- Wi-Fi

- zamek na kartę zbliżeniową;

- zestaw do przygotowywania kawy i herbaty wraz z porcelaną,

- mini lodówka.

 

Przestronna oraz funkcjonalna łazienka wyposażona jest w toaletę, umywalkę, kabinę prysznicową z niskim brodzikiem, komplet ręczników, a dodatkowo dla większego komfortu znajduje się również suszarka do włosów.

 

Pokoje typu TWIN mają 23 m2 powierzchni

 

Pokój typu NPS

Chcąc zapewnić wszystkim gościom miły pobyt w naszym Hotelu przygotowaliśmy również pokoje dla osób ze specjalnymi potrzebami. Przestronność oraz przyjazne rozwiązania architektoniczne gwarantują bezproblemowe poruszanie się osób niepełnosprawnych.

Dodatkowe udogodnienia w pokoju obejmują: specjalne wyposażenie łazienki, większa przestrzeń pokoju, pokój blisko windy, możliwość dołożenia dostawki dla osoby towarzyszącej. Goście o ograniczonych możliwościach samodzielnego poruszania poczują się tutaj wolni.

W ramach dostępności miejsc, pokoje te przydzielane są również osobom o pełnej sprawności ruchowej jako pokoje jednoosobowe o podwyższonym standardzie.

Każdy pokój wyposażony jest w:

- wygodne pojedyncze łóżko o wymiarach

- szafa wnękowa;

- panoramiczne okna sięgające od podłogi do sufitu sprawiające, że pokój jest w naturalny sposób doświetlony w ciągu dnia;

- lustro;

- stolik z krzesłem;

- indywidualnie sterowana klimatyzacja;

- telefon wewnętrzny;

- Wi-Fi

- zamek na kartę zbliżeniową;

- zestaw do przygotowywania kawy i herbaty wraz z porcelaną,

- mini lodówka.

 

Duża i nowoczesna łazienka zaprojektowana z myślą o osobach niepełnosprawnych, pozwala na swobodny wjazd wózkiem inwalidzkim do środka i swobodne poruszanie się po niej. Wyposażona jest w poręcze proste i uchylne, zamontowane przy WC, poręcze proste przy umywalce. Wjazd do kabiny prysznicowej nie posiada bariery architektonicznej. Kabina wyposażona jest w  siedzisko prysznicowe i w kątową poręcz prysznicową. Również włączniki i gniazdka i akcesoria (dozownik do mydła pod prysznicem, bateria prysznicowa oraz suszarka do włosów) znajdują się na odpowiedniej wysokości.

 

Pokoje typu NPS mają  23 m2 powierzchni

 

Pokój typu DBL

Największy pokój w Domu Aplikanta, który daje poczucie komfortu i swobody ze względu na swoją powierzchnię i racjonalne rozmieszczenie wyposażenia.

DBL jest elegancki i jasny, zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego gościa.

Taki pokój to idealne rozwiązanie na dłuższe pobyty zarówno dla dwóch osób, jak również dla całych rodzin. Naszym najmłodszym Gościom przygotowaliśmy turystyczne łóżeczka dziecięce oraz dodatkowe osobne łóżka dostawne.

Każdy pokój wyposażony jest w:

- komfortowe łóżko typu Queen o wymiarach 160/200 z szafkami nocnymi;

- 4 duże szafy wnękowe;

- panoramiczne okna sięgające od podłogi do sufitu sprawiające, że pokój jest w naturalny sposób doświetlony;

- lustro;

- stolik kawowy z krzesłami

- wygodne biurko;

- indywidualnie sterowana klimatyzacja;

- telefon wewnętrzny;

- Wi-Fi

- zamek na kartę zbliżeniową;

- zestaw do przygotowywania kawy i herbaty z wodą mineralną,

- lusterko do makijażu,

 - mini lodówka.

 

Konsekwentnie zaprojektowana pod względem kolorystyki oraz funkcjonalności łazienka wyposażona jest w toaletę, umywalkę, dużą kabinę prysznicową, komplet ręczników i suszarkę do włosów, podświetlane lustra.

Pokoje typu DOUBLE mają od 28 - 37m2 powierzchni


 

Pokój trzyosobowy typu DOUBLE STUDIO

Nowością w naszej ofercie jest pokój trzyosobowy typu DOUBLE STUDIO – pokój powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie gości na pobyty rodzinne. Komfort użytkowania danego typu pokoju zapewniony jest dzięki funkcjonalnemu połączeniu pomieszczeń – pokoju z łóżkiem małżeńskim oraz pokoju z łóżkiem pojedynczym. Pomieszczenia oddzielone są od siebie drzwiami wewnętrznymi, w każdym z nich znajduje się dodatkowo wydzielona łazienka. Rozwiązanie to jest atutem dla gości ceniących sobie prywatność, pozwala na swobodę użytkowania z jednoczesnym zachowaniem łatwego kontaktu z bliskimi osobami. Pokój dedykowany jest głównie dla rodzin, sprawdzi się jednak także w przypadku pobytu z przyjaciółmi czy też bliskimi współpracownikami. Metraż pokoju pozwala zarówno na udany wypoczynek z dziećmi, jak również stwarza idealne warunki do pracy.

Pokój DOUBLE STUDIO jest przestronny, a jego wyposażenie wyróżnia się nowoczesnością oraz przemyślanym rozmieszczeniem. Aranżacja pokoju sprawia, że zarówno goście indywidualni, jak również osoby podróżujące w celach służbowych mogą poczuć się komfortowo.

W pokoju DOUBLE STUDIO znajduje się duże funkcjonalne biurko, obszerna zabudowana szafa wnękowa oraz inne udogodnienia dostępne w pokojach o wyższym standardzie, m.in. lodówka, podświetlane lusterko do makijażu, zestaw do zaparzania kawy i herbaty.

W pokojach typu DOUBLE STUDIO podobnie jak we wszystkich innych typach pokoi znajduje się klimatyzacja, telewizor LCD z polskimi i zagranicznymi kanałami, telefon wewnętrzny, zamek na kartę zbliżeniową oraz duże panoramiczne okna.

Pokoje typu DOUBLE STUDIO mają 39 m2 powierzchni ( 27 m2 pokój z małżeńskim łóżkiem i 12 m2 pokój jednoosobowy).

 

 

Data publikacji: 
2022-04-27 10:30
Data wytworzenia: 
2022-04-27 10:16
Autor treści: 
Piotr
Woicki
Ostatnia zmiana: 
2024-01-11 14:05
Autor zmiany: 
Piotr
Woicki