Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Informacje dla aplikantów

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością oddajemy do dyspozycji nowoczesny obiekt, z którego mogą Państwo korzystać podczas zajęć w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie.

Dom Aplikanta, jako jedyny tego typu obiekt w Polsce, posiada największą ilość pokoi jednoosobowych, co spotyka się z dużym uznaniem ze strony gości przebywających w celach dydaktyczno-szkoleniowych.

Do naszych największych atutów należy bezpośrednie położenie względem budynku Szkoły, do którego można się dostać z Domu Aplikanta nie wychodząc na zewnątrz. Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury wyposażyła Dom Aplikanta w czytelnie ze sprzętem komputerowym, a także oprogramowaniem o tematyce prawniczej, z których aplikanci mogą korzystać nieodpłatnie do późnych godzin wieczornych.

Na terenie Domu Aplikanta funkcjonuje stołówka, w której wydawane są śniadania i obiady podczas zjazdów aplikantów. Obsługę stołówki wykonuje zewnętrzna firma gastronomiczno-cateringowa. Godziny wydawania, menu oraz ceny posiłków są umieszczane przez pracownika firmy gastronomicznej na tablicy w stołówce przed każdym zjazdem.

W celu umożliwienia dojazdu na zajęcia o odpowiedniej porze, oferujemy aplikantom preferencyjną stawkę za nocleg, nie tylko w terminie zjazdu, ale także dobę poprzedzającą oraz dobę później. Cena za pokój, za 1 dobę, wynosi 80 zł. Uprzejmie prosimy o pisemne zgłaszanie skrócenia lub przedłużenia pobytu, a także późnej godziny przyjazdu do Domu Aplikanta na kilka dni przed każdym zjazdem.

Uprzejmie prosimy osoby, którym przysługuje miejsce w Domu Aplikanta o pisemne przesyłanie prośby o rezerwację pokoju na zjazdy aplikacji sędziowskiej i prokuratorskiej VIII, IX i X rocznika mailem lub faxem do Domu Aplikanta.

Numery telefonów do recepcji: 517 093 911, 517 093 318, 517 093 231

Fax: 12 617 96 98
E-mail: dom.aplikanta@kssip.gov .pl lub rezerwacja.da@kssip.gov .pl

Profesjonalna obsługa oraz ciepła i gościnna atmosfera w Domu Aplikanta uprzyjemnią Praństwa pobyty podczas zajęć w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury

Sala Fitness w Domu Aplikanta jest czynna codziennie w godzinach 7.00-22.00.

Zapraszamy również do korzystania z nowo otwartej Sali Multimedialnej.

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na dokonanie potrąceń przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury

 

Data publikacji: 
2013-08-05 15:17
Data wytworzenia: 
2013-08-05 15:17
Ostatnia zmiana: 
2020-12-22 11:32
Autor zmiany: 
admin