Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Zaproszenie do udziału w międzynarodowym szkoleniu pt. "Artificial Intelligence in Public Administration" (19-20 września 2024 r., Uniwersytet w Groningen, Królestwo Niderlandów)

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury wraz z Europejską Siecią Szkolenia Kadr Wymiaru Sprawiedliwości (EJTN) zaprasza sędziów, asesorów sądowych, referendarzy, asystentów sędziów oraz urzędników sądowych zajmujących się sprawami z elementem zagranicznym do udziału w dwudniowym szkoleniu międzynarodowym w języku angielskim, organizowanym w ramach współfinansowanego przez Komisję Europejską programu JuLIA (Justice, fundamentaL rIghts and Artificial intelligence) pn. “AI in Public Administration”.

 

Informacje szczegółowe:

Termin szkolenia: 19-20 września 2024 roku.

Miejsce szkolenia: Uniwersytet w Groningen (Królestwo Niderlandów), Faculty of Law, Röling Building, Oude Boteringestraat 18, 9712 GH Groningen (Google Maps).

Forma zajęć: warsztaty.

Grupy docelowe: sędziowie, asesorzy sądowi, referendarze sądowi, asystenci sędziów i urzędnicy sądowi zajmujący się sprawami z zakresu obrotu zagranicznego.

Język roboczy szkolenia: angielski.

Wymagania językowe: dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie co najmniej B1).

Forma aplikowania do udziału: elektroniczna - pod niniejszym linkiem.

Termin aplikowania: 31 maja 2024 roku.

Zasady dofinansowania udziału w szkoleniu: koszty przelotów oraz zakwaterowania refinansowane będą przez Organizatora w ramach projektu JuLIA - zgodnie z ograniczeniami budżetowymi określonymi przez Komisję Europejską.

 

Szczegółowe informacje dostępne są także w załączonym poniżej wstępnym programie szkolenia.

 

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

 

 

                                       

 

 

 

Data wytworzenia: 
2024-05-14 09:58
Autor treści: 
Michał
Maleszyk
Ostatnia zmiana: 
2024-06-03 08:42
Autor zmiany: 
Michał
Maleszyk