Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Ogłoszenie w sprawie delegowania asystenta sędziego/referendarza sądowego/urzędnika sądowego do pełnienia czynności administracyjnych w Ośrodku Szkolenia Ustawicznego i Współpracy Międzynarodowej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

Krajowa Szkoła zaprasza do zgłaszania się referendarzy sądowych, asystentów sędziów oraz urzędników sądowych sądów powszechnych zainteresowanych delegowaniem do pełnienia czynności administracyjnych oraz wykonywania obowiązków służbowych na stanowisku głównego specjalisty w Dziale Współpracy Międzynarodowej KSSiP.          

Preferowane będą osoby z umiejętnościami interpersonalnymi i pracy w grupie, łatwością nawiązywania kontaktów, jak również bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość innych języków obcych stanowić będzie dodatkowy atut kandydata.

Miejscem pełnienia czynności przez osobę delegowaną będzie Dział Współpracy Międzynarodowej Ośrodka Szkolenia Ustawicznego i Współpracy Międzynarodowej KSSiP w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 62.

Zainteresowani, proszeni są o złożenie  curriculum vitae i listu motywacyjnego w języku angielskim w terminie do dnia 19 kwietnia 2024 roku, na adres poczty elektronicznej: [email protected]. W temacie wiadomości należy wpisać: „Delegowanie do DWM- OSUiWM”.

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane wnioski.

 

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerami:

81 440 87 10

81 440 87 37

 

Data publikacji: 
2024-03-20 14:30
Data wytworzenia: 
2024-03-20 14:29
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2024-06-17 13:27
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński