Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Narada szkoleniowa kierowników szkolenia w sądach i prokuraturach

W dniach 24-26 czerwca 2013 roku w siedzibie Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie odbyła się coroczna narada szkoleniowa kierowników szkolenia w sądach i prokuraturach z kierownictwem Krajowej Szkoły. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście, w tym Prof. dr hab. Jacek Gołaczyński – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz Pierwszy Zastępca Prokuratora Generalnego Marek Jamrogowicz.

Po rozpoczęciu narady Dyrektor KSSiP Leszek Pietraszko oraz jego zastępcy przedstawili sprawozdanie z działalności Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w roku 2012. Następnie uczestnicy narady wzięli udział w dyskusji na temat oceny współpracy Krajowej Szkoły z sądami i prokuraturami, a także zadań kierowników szkolenia w sądach i prokuraturach w zakresie szkolenia wstępnego i ustawicznego.

Uczestnicy narady wysłuchali również poświęconego „Sztuce mówienia” wykładu Prof. zw. dra hab. Krzysztofa Kłosińskiego oraz wzięli udział w przeprowadzonych przez dra Konrada Maja zajęciach szkoleniowych zatytułowanych „Media a rzeczywistość”.

 

Data wytworzenia: 
2013-06-27 12:30