Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Spotkanie w ramach programu pilotażowego ,,Modernizacja zarządzania Prokuraturą”

          W dniu 16 stycznia 2013 r. w siedzibie Prokuratury Generalnej w Warszawie odbyło się spotkanie poświęcone prowadzonemu przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury, we współpracy z Prokuraturą Generalną, pilotażowemu programowi pt. ,,Modernizacja zarządzania Prokuraturą”.

          W spotkaniu udział wzięli prokuratorzy okręgowi z jednostek uczestniczących w realizacji tego programu oraz eksperci powołani do oceny wyników przeprowadzonych w jego trakcie badań ankietowych. W spotkaniu uczestniczyli również Pierwszy Zastępca Prokuratora Generalnego, pan Marek Jamrogowicz, i przedstawiciele Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury: Zastępca Dyrektora ds. Szkolenia Ustawicznego i Współpracy Międzynarodowej, sędzia Adam Czerwiński, oraz Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjnych, prokurator dr Anna Wdowiarz-Pelc.

          W trakcie spotkania eksperci zaproponowali konkretne rozwiązania modernizacyjne, które następnie zostały omówione przez uczestników spotkania. Przedyskutowano również dalsze działania planowane w toku realizacji programu ,,Modernizacja zarządzania Prokuraturą”.

Data: 
wtorek, Sierpień 6, 2013
Data publikacji: 
2013-08-06 15:58
Data wytworzenia: 
2013-08-06 15:58