Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu

Szkolenie międzynarodowe "EU Competition Law in Regulated Industries”, Sofia (Bułgaria), 17-18 czerwca 2021r.

Uprzejmie informujemy, że Dział Współpracy Międzynarodowej otrzymał zaproszenie adresowane do polskich sędziów, prokuratorów, asesorów oraz asystentów do udziału w szkoleniu międzynarodowym „EU Competition Law in Regulated Industires”, które zaplanowano w dniach 17-18 czerwca br. w Sofii (Bułgaria).

Szkolenie to jest organizowane w ramach współfinansowanego przez UE projektu szkoleniowego, którego partnerami są: the Bulgarian Supreme Administrative Court (www.sac.government.bg ), the European Women Lawyers Association – Bulgaria (www.ewla.org ), the Ministry of Finance of the Republic of Bulgaria (www.minfin.bg ), Sofia University “St. Kliment Ohridski”, Faculty of Law (www.uni-sofia.bg/index.php/eng/the_university/faculties/faculty_of_law ).

Szkolenie odbędzie się w formacie hybrydowym - w formule tradycyjnej oraz on-line dla tych uczestników, którzy nie będą chcieli podróżować do Bułgarii (link do szkolenia zostanie udostępniony przez organizatorów po zakończeniu rekrutacji.

Szkolenie

EU Competition Law in Regulated Industries

Data szkolenia:

17-18 czerwca 2021r.

Miejsce szkolenia:

szkolenie w formacie hybrydowym

Grupa docelowa:

sędziowie, prokuratorzy, asesorzy, asystenci

Forma zajęć:

 seminarium

Termin zgłoszeń:

21 maja 2021r.

Język roboczy:

EN

Sygnatura:

M17/D/21

 

 

Warunki uczestnictwa

 

Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury nie prowadzi rekrutacji na powyższe wydarzenie. Wypełniony formularz zgłoszenia na szkolenie należy kierować bezpośrednio do organizatorów – na adres mailowy office@ewla.bg .Organizatorzy pokryją koszty podróży i zakwaterowania uczestników, którzy wezmą udział w szkoleniu w Bułgarii. Warunki finansowania wyjazdu ustalają organizatorzy.

Data wytworzenia: 
2021-05-17 10:25
Autor treści: 
Katarzyna
Krysiak
Ostatnia zmiana: 
2021-05-17 11:26
Autor zmiany: 
Agnieszka
Kluczyńska-Cichocka