Międzynarodowe seminarium z metodyki kształcenia ustawicznego dla wykładowców KSSiP
Uprzejmie informujemy, że Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP organizuje seminarium międzynarodowe z zakresu metodyki kształcenia ustawicznego sędziów i prokuratorów pt.: „Rozwój i doskonalenie zawodowe sędziów i prokuratorów poprzez szkolenie ustawiczne w państwach Grupy Wyszehradzkiej: Przegląd i porównanie metodyki prowadzenia szkoleń i najlepszych praktyk w tej dziedzinie”. Seminarium odbędzie się w dniach 12-13 listopada br. w Lublinie.
Szkolenie jest skierowane do przedstawicieli państw Grupy Wyszehradzkiej tj. Węgier, Czech, Słowacji i Polski.
W trakcie seminarium zostaną omówione następujące zagadnienia:
- ocena potrzeb szkoleniowych w szkoleniu ustawicznym,
- ewaluacja w szkoleniu ustawicznym,
- innowacyjne programy szkoleniowe w szkoleniu ustawicznym,
- nowe metody szkoleniowe w szkoleniu ustawicznym,
- szkolenia unijne i międzynarodowe w szkoleniu ustawicznym.
Miejsce seminarium: |
Lublin |
Język: |
angielski i polski |
Sygnatura: |
M11/15 |
Uczestnicy: wykładowcy KSSiP (sędziowie i prokuratorzy), kierownicy szkolenia w sądach i prokuraturze
oraz osoby zainteresowane tematyką szkolenia
Termin rekrutacji: 5 listopada br. do godz. 11.00
Zasady finansowania:
Koszty zakwaterowania od dnia 11 listopada do dn. 13 listopada br. i wyżywienia zgodnie z ofertą seminarium pokrywa organizator.
Koszty dojazdu na miejsce seminarium pokrywa uczestnik.
Warunki uczestnictwa:
- Seminarium adresowane jest do wykładowców KSSiP.
- Związek tematyki szkolenia z zakresem obowiązków.
- Czytelne wypełnienie formularza aplikacyjnego. Formularze nieczytelne nie będą brane pod uwagę. Podanie adresu mailowego jest obowiązkowe.
- Przesłanie formularzy zgłoszeniowych nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na seminarium.
Zasady rekrutacji:
- W celu dokonania rejestracji na szkolenie należy:
- wypełnić formularz aplikacyjny i przesłać go ze wskazaniem sygnatury szkolenia M11/15 na adres [email protected] i dokonać zapisu na listę oczekujących na platformie szkoleniowej KSSiP
- W celu zapisania się na listę oczekujących należy założyć konto użytkownika. Po wejściu na stronę główną KSSiP www.kssip.gov.pl należy w zakładce „Szkolenia ustawiczne” wybrać opcję „Platforma szkoleniowa”. W tej sekcji znajduje się instrukcja użytkownika platformy z którą należy się zapoznać oraz link do założenia konta użytkownika wraz z instrukcją: http://szkolenia.kssip.gov.pl/login/ Osoby posiadające konto na platformie e-learningowej nie muszą zakładać nowego konta i mogą zalogować się za pomocą danych z profilu użytkownika platformy e-learningowej.
- Po założeniu konta następuje weryfikacja danych przez KSSiP i po zaakceptowaniu profilu uczestnika przez KSSiP osoba zainteresowana może dokonywać zapisów na kursy.
- W celu zapisania się na wybrane seminarium po zalogowaniu się na platformę w sekcji „Kategorie kursów” należy odnaleźć zakładkę „Szkolenia międzynarodowe 2015”, gdzie zostało zamieszczone szkolenie.
- W celu rejestracji na seminarium należy zapisać się na listę oczekujących.
- Wypełnienie formularza aplikacyjnego nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.
- Po przeprowadzeniu rekrutacji Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP poinformuje uczestników za pośrednictwem platformy szkoleniowej lub mailowo najpóźniej do dnia 6 listopada 2015r. o zakwalifikowaniu na szkolenie. Nieuzyskanie żadnej informacji z KSSiP w powyższym terminie jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem się na szkolenie.
- W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych uprzejmie prosimy o kontakt z administratorem systemu pod adresem: [email protected] .
Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Platformy Szkoleniowej KSSiP, zgłoszenie się do udziału w szkoleniu jest równoznaczne ze złożeniem oświadczenia przez użytkownika Platformy Szkoleniowej, że uzyskał on zgodę przełożonego na udział w szkoleniu.
Prosimy w treści wiadomości mailowej o podpisanie się imieniem i nazwiskiem. W przypadku, gdy formularz zgłoszeniowy przekazywany jest za pośrednictwem sądu/prokuratury, prosimy o podanie danych kontaktowych osoby przekazującej formularz (imię, nazwisko, numer telefonu i nazwa jednostki).