Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Szkolenie dla sędziów orzekających w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w sądach rejonowych i okręgowych

Data szkolenia:    14 października 2013 - 17 października 2013
Miejsce szkolenia: Ośrodek Szkoleniowy „Jurysta” Jastrzębia Góra
Grupa docelowa:    Sędziowie pracy i ubezpieczeń społecznych

 

Wykładowcy

SSN Halina Kiryło
Sędzia Sądu Najwyższego Izby Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych. Autor publikacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Znany i ceniony wykładowca.

SSO Bohdan Bieniek
Sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie – Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, kierownik Sekcji Ubezpieczeń Społecznych, wykładowca w Katedrze Pedagogiki Społecznej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Uczestnik szeregu seminariów i konferencji organizowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Wieloletni wykładowca na szkoleniach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Prof. UAM dr hab. Krzysztof Ślebzak
Dyrektor Biura Studiów i Analiz Sądu Najwyższego, profesor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Europejskiego „Viadrina” we Frankfurcie nad Odrą. Laureat konkursu Złote Skrzydła Dziennika Gazety Prawnej dla młodych autorów książek specjalistycznych w kategorii prawo pracy i ubezpieczeń społecznych za książkę „Ochrona emerytalnych praw nabytych” Wolters Kluwer, Warszawa 2009 r. Redaktor naczelny serii wydawniczej “Studia i Analizy Sądu Najwyższego” wydawanej przez Sąd Najwyższy we współpracy z Wolters Kluwer. Autor publikacji z zakresu prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych. Uznany i ceniony wykładowca.

dr Michał Raczkowski
Adiunkt w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członek Biura Studiów i Analiz Sądu Najwyższego. Współautor (wraz z prof. M. Gersdorf i prof. K. Rączką) Komentarza do kodeksu pracy (wyd. LexisNexis 2010), autor monografii „Pozorność w umownych stosunkach pracy” (wyd. LexisNexis 2010), artykułów i glos z zakresu prawa pracy, m.in. „Umowy na czas określony w ustawie antykryzysowej”, PiZS 6/2010, „Kilka uwag o cywilnej odpowiedzialności odszkodowawczej pracodawcy”, PiZS 4/2009. Wykładowca studiów podyplomowych i szkoleń.

Tematyka szkolenia

Wypadek przy pracy – wybrane zagadnienia materialne i procesowe.

Zajęcia prowadzone będą w formie seminarium.

UWAGA - wolne miejsca na szkolenie





Koordynacja merytoryczna z ramienia KSSiP:

sędzia Oliwia Caruk-Niewęgłowska

tel. 0-81 440 87 23

e-mail: [email protected]


Obsługa organizacyjna:

Małgorzata Staniak

Tel. 0 -81 440 87 14

e-mail: [email protected]

Data publikacji: 
2013-12-01 11:42
Data wytworzenia: 
2013-12-01 11:33
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2013-12-12 18:48
Autor zmiany: 
Andrzej
Muszyński